Tapahtumakalenteri

Sunnuntai  21.7.2024Näytelmä Vielä Ehtii
Tiistai  10.9.2024Aurinkoiset Eläkeläise
Perjantai  13.9.2024Keilailu/Bowling
Torstai  19.9.2024Uinti- ja saunailta
Torstai  19.9.2024Vertaistuki
Perjantai  27.9.2024Keilailu/Bowling
Torstai  3.10.2024Vertaistuki
Torstai  3.10.2024Uinti ja saunailta

Hallitus/Styrelse  2024

Yhdistyksen sähköposti/föreningens e-post
porvoondiabetes88@gmail.com

Maj-Britt Jokela,
puheenjohtaja/ordförande, diabetesneuvosto/diabetesrådet, alueverkoston yhteyshenkilö/kontaktperson i det regionala nätverket, I-UH:n kumppanuuspöydän jäsen/medlem i Ö-NV:s kompanjonsbord
maj-britt@hotmail.fi
Tomas Jonsson,
varapuheenjohtaja/viceordförande
tomas.jonsson83@gmail.com
Seija Tura,
sihteeri/sekreterare
seija.tura@gmail.com

Terttu Maasto,
taloudenhoitaja/kassör, jäsenasiat/medlemsärenden
terttu.maasto@gmail.com

Veikko Vainikka,
liikuntavastaava/motionsansvarig, diabetesneuvosto/diabetesrådet
vexi.vainikka@pp.inet.fi

Hannu Sievers,
diabetesneuvosto/diabetesrådet, alueverkoston varayhteyshenkilö/suppleant i det regionala nätverket
hannu.sievers@gmail.com

Sirkka Sorvali,
Aurinkoiset eläkeläiset/Soliga pensionärer
sorvalisirkka@gmail.com
Liisa Tervonen,
Aurinkoiset eläkeläiset/Soliga pensionärer
liisa.tervonen@pp.inet.fi

Katri Nevalainen,
katri.nevalainen@hotmail.fi

Petri Vainio,
petri.vainio@bitline.fi

MUU TOIMINTA/PERHEKERHO
Henriikka Keski-Sipilä
Iina Sirkka-Hovén
Katariina Vilppula
Salla Vähäkangas
porvoodiabetes.perhekerho@gmail.com

Facebook: D-perhekerho Porvoo diabetes